Výběrové řízení na obsazení pracovního místa muzejní edukátor/dokumentátor sbírkových a mobiliárních fondů Muzea Boženy Němcové

Město Česká Skalice, třída T. G. Masaryka 80, 552 03 Česká Skalice vyhlašuje výběrové řízení na neúřednickou pracovní pozici EDUKÁTOR/DOKUMENTÁTOR sbírkových a mobiliárních fondů. Písemnou přihlášku je nutné předložit nejpozději do 29.05.2019 do 17:00 na adresu město Česká Skalice, třída T. G. Masaryka 80, 552 03 Česká Skalice nebo osobně na sekretariát Městského úřadu v České Skalici, vchod A, 1. patro. Obálku nezapomeňte označit „VŘ – EDUKÁTOR/DOKUMENTÁTOR – neotvírat“.

Místo výkonu práce: Česká Skalice
Předpokládaný nástup do zaměstnání: nejpozději od 1. 8. 2019
Doba trvání pracovního poměru: Plný pracovní úvazek
  Doba neurčitá
  Tříměsíční zkušební doba
Platové zařazení: Platová třída č. 9

Pracovní náplň:

Příprava edukačních programů, akcí pro veřejnost a doprovodných programů vedení programů pro školy, komunikace se školami a pedagogy komentované prohlídky podílení se na přípravě výstav a publikační činnosti oddělení Muzea Boženy Nemcové.

Zajišťování katalogizace, inventarizace a evidence dokumentačních podkladů včetně digitálních, zajišťování vytváření základní identifikační dokumentace památkového fondu nebo sbírek a podsbírek a spolupráce při průzkumech a šetřeních a vytváření odborných informačních fondů.

Požadavky:

Minimálně úplné střední všeobecné nebo odborné vzdělání s maturitou, vzdělání v oblasti dějin umění, muzeologie a dalších příbuzných humanitních oborů,

státní občanství ČR, popř. občan cizí státní příslušnosti s trvalým pobytem v ČR,

minimální věk 18 let,

plnou svéprávnost (způsobilost právně jednat),

bezúhonnost

Další požadavky:

didaktické a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu na dalších aktivitách a projektech, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativa, zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.), umění jednat s lidmi, schopnost sebereflexe, chuť vzdělávat se a rozvíjet

výhodou základní znalost práce s PC (Word, Excel, Bach) a aktivní využívání internetu

znalost grafických programů výhodou

řidičský průkaz skupiny B

výhodou znalost německého jazyka

Dále uvítáme:

orientaci v zákoně č. 122/2000 Sb. o ochraně sbírek muzejní povahy

a základní orientaci v následujících právních předpisech:

zákon č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči,

zákon č. 500/2004 Sb., správní řád,

zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení),

místní znalost, zájem a vztah k historii, památkám a prezentaci kulturního dědictví.

Náležitosti přihlášky:

• jméno, příjmení a titul,

• datum a místo narození,

• státní příslušnost,

• místo trvalého pobytu (popř. zasílací adresu),

• číslo OP nebo č. dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,

• datum a podpis.

Pouze pro účely výběrového řízení uveďte, prosím, do přihlášky:

• kontaktní telefonické a elektronické spojení.

K přihlášce nutno přiložit tyto doklady:

• strukturovaný životopis obsahující údaje o dosavadních zaměstnáních, o odborných znalostech a dovednostech týkajících se vypisované pracovní pozice,

• výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ke dni podání přihlášky,

• ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

• kopie dalších dokladů o absolvování odborných kurzů nebo jiného vzdělání.

Písemnou přihlášku je nutné předložit nejpozději do 29.5.2019 do 17:00 na adresu město Česká Skalice, třída T. G. Masaryka 80, 552 03 Česká Skalice nebo osobně na sekretariát Městského úřadu v České Skalici, vchod A, 1. patro. Obálku nezapomeňte označit „VŘ – EDUKÁTOR/DOKUMENTÁTOR – neotvírat“.

Zasláním přihlášky do výběrového řízení společně s výše požadovanými materiály dáváte souhlas s využitím osobních údajů v nich obsažených pro vnitřní potřebu Městského úřadu v České Skalici. Po skončení výběrového řízení budou všechny obdržené písemné materiály skartovány.

Ústní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou 30.5.2019. Čas pohovoru bude sdělen 29.5.2019 telefonicky a e-mailem všem uchazečům, kteří budou splňovat podmínky pro výběrové řízení a postoupí k osobnímu pohovoru. V případě velkého zájmu o nabízenou pracovní pozici si zadavatel vyhrazuje právo provést předkolo výběrového řízení bez účasti uchazečů.

Podrobnější informace k vypisované pozici podá:

Mgr. Martina Zálišová, vedoucí odboru kultury, tel.: 602 283 606

Galerie Julie Mezerové